Aktualności

Aktualności

„ŚWIAT 2020” – plakat wybitnego grafika-plakacisty prof. Lecha Majewskiego inauguruje cykl artystycznych wypowiedzi na nośnikach AMS

Od połowy kwietnia na analogowych i cyfrowych citylightach AMS można zobaczyć plakat nawiązujący do sytuacji pandemii, w której znalazł się cały świat. W ten sposób spółka zainaugurowała cykl #PrzyjacieleGaleriiPlakatuAMS.

Czytaj więcej

Łukasz Zwolan zwyciężył w głosowaniu internautów - gratulujemy!

Zakończyliśmy głosowanie na najlepszy zdaniem internautów plakat w 20. edycji konkursu Galerii Plakatu AMS

Czytaj więcej

Anna Frydrych z ASP w Warszawie laureatką jubileuszowego konkursu Galerii Plakatu AMS. Jury przyznało także 5 wyróżnień oraz 2 nagrody dodatkowe – od Animal Rescue Polska i Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce

W 20. edycji konkursu wyróżnieni zostali: Dawid Celek, Wiktor Ciepak, Maria Ilczyna, Nikodem Pręgowski oraz Julia Solecka. Nikodem Pręgowski otrzymał dodatkowo wyróżnienie Fundacji Animal Rescue Polska, a Julia Solecka Nagrodę Specjalną Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

Czytaj więcej

„Zwierzę też człowiek” – rusza jubileuszowy konkurs Galerii Plakatu AMS

W 20. edycji konkursu Galerii Plakatu AMS zadaniem uczestników jest zaprojektowanie plakatu na temat prawa zwierząt do godnego życia.

Czytaj więcej

Odpowiedź na List Otwarty Pani Magdaleny Gajdy, Społecznego Rzecznika Praw Osób Chorych na Otyłość

Szanowni Państwo, w odpowiedzi na List Otwarty Pani Magdaleny Gajdy, Społecznego Rzecznika Praw Osób Chorych na Otyłość, pragniemy wyjaśnić intencje 19. edycji konkursu Galerii Plakatu AMS zorganizowanej pod hasłem "Jedz ostrożnie".

Czytaj więcej

Wystawa w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich w Warszawie. Zapraszamy!

Emocje związane z 19. konkursem Galerii Plakatu AMS zorganizowanym pod hasłem „Jedz ostrożnie" już za nami. Teraz zapraszamy do oglądania najlepszych projektów :) Od początku roku możecie je zobaczyć na wystawie w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich w Warszawie. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Grażyna Dymel-Piotrowska i Bartosz Balcerzak zwyciężyli w głosowaniu internautów - gratulujemy!

O północy zakończyło się głosowanie na najlepszy zdaniem internautów plakat w 19. edycji konkursu Galerii Plakatu AMS. Zwyciężył plakat Grażyny Dymel-Piotrowskiej i Bartosza Balcerzaka

Czytaj więcej

Rekordowa liczba prac w 19. konkursie Galerii Plakatu AMS – w edycji pod hasłem „Jedz ostrożnie!” zwyciężył Michał Łącki

Oprócz nagrody głównej jury przyznało w tym roku aż sześć wyróżnień, które otrzymali: Anna Gawron i Dariusz Ogrodowczyk (za wspólny projekt), Jan Libera, Karolina Lubaszko, Natalia Łukianiuk, Wojciech Osuchowski oraz Magdalena Wosik.

Czytaj więcej

„Jedz ostrożnie!” – dziewiętnasty konkurs Galerii Plakatu AMS z dodatkową nagrodą od Klubu Twórców Reklamy

W 19. edycji konkursu Galerii Plakatu AMS zadaniem uczestników jest zaprojektowanie plakatu na temat zdrowego odżywiania i jego społecznego znaczenia. Wszyscy laureaci konkursu zostaną zaproszeni do finału przeglądu portfolio dla młodych twórców pod nazwą See&Say, organizowanego przez Klub Twórców Reklamy (KTR).

Czytaj więcej

Działania AMS odnośnie przepisów dotyczących ochrony danych osobowych (RODO)

W związku z wchodzącymi w życie 25 maja br. nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych (RODO) pragniemy poinformować, że spółka AMS S.A. jako administrator przetwarza dane osobowe Uczestników konkursu Galeria Plakatu AMS (zwanego dalej "Konkursem") oraz osób wchodzących w skład Jury Konkursu, w celach związanych z prowadzeniem oraz promocją Konkursu.

Czytaj więcej